Łączna liczba wyświetleń

sobota, 16 lipca 2011

Komiksomania

Czy wy też zaczytywaliście się w komiksach? Ja tak, poczynając od Tytusa, Romka i A'tomka i Lucky Luke'a na ostatniej stronie ŚwiAta Młodych, po Kajka i Kokosza Christy:); Thorgala; Yansa i Szninkla - Rosińskiego i Van Hamme. Popularnością cieszyła się też Mała Fantastyka. Zresztą sama Fantastyka jest nadal wydawana :)

4 komentarze:

 1. Łohohoho! Do dzisiaj mi nie przeszło! Stare komiksy chomikuję w pudłach i nigdy nie wyrzucę: Thorgale, Tytusy, kapitana Żbika i kultowe kiedyś czasopismo, w którym sporo historyjek obrazkowych się drukowało: Świat młodych. Z tego czasu zostało mi tez kilka pisemek zupełnie innego profilu - czyli Świerszczyków i Misiów.
  A "nowych" Thorgali - tak mniej-więcej od zeszytu "strażniczka kluczy". nowe odcinki zrobiły tej kultowej serii ogromną krzywdę swoją nijakością.

  OdpowiedzUsuń
 2. * edit: A "nowych" Thorgali - tak mniej-więcej od zeszytu "strażniczka kluczy" nie da się czytać. Nowe odcinki zrobiły tej kultowej serii ogromną krzywdę swoją nijakością.

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie zachjowało się parę Tytusów czy kajko i kokosz, a jako dorosła persona dokupiłam sobie całą serię Thorgala i uzupełniłam tytusowe i kajkowe braki :)
  A były też takie historyczne komiksy dwujęzyczne. Miałam o Piaście kołodzieju. Parę lat temu wznowili tą serie.

  OdpowiedzUsuń
 4. z tej serii to Tytus,Romek i Atomek..dodatkowo pamietam gdy cała klasa 3 chyba..dostała komiks pt"Letnicy" próbowałam odnaleźć coś na ten temat ale niestety bez efektu..

  Ania.

  OdpowiedzUsuń